Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Daniel.        CZ |  EN |  RU

Svatební “stanování“

 

Pokud plánujete svatbu v přírodě, je velmi dobrým řešením pronájem party stanu. Vyhnete se tak starostem s nepřízní počasí. Říká se, že déšť ve svatební den přináší štěstí, ale žádná nevěsta nebude štastná se splihlým učesem a rozmazaným make-upem. Naopak horké letní slunce podpoří dokonalou atmosféru svatby a zajistí to správné nasvícení pro perfektní svatební fotografie, ale pánská část společnosti s ženichem na prvním místě jistě neocení propocené sako pod tropickou oblohou. Všechny tyto problémy budou vyřešeny pronájmem přístřeší, které Vás ochrání při náhlé  přeháňce a vytvoří dokonalý stín v letním vedru.

 Stany je možné vybavit a nazdobit přesně podle Vašich představ. Vytvoříte si tak vlastní dokonalou oázu uprostřed přírody.

svatební stan

 

Stan je velmi estetický a praktický doplněk pro Vaší svatbu. Pomůže doladit atmosféru místa, které jste si zvolili. Pokud si přejete svatbu na hradě či zámku, protože Vás nadchla atmosféra tohoto prostředí, nebo máte na toto místo romantické či nostalgické vzpomínky, ale místní kaple se Vám tak uplně nelibí, není potřeba se svých snů vzdávat. Oddací prostor si můžete vytvořit přesně podle svých představ přímo na nádvoří, nebo v okolní přírodě pod stanovým baldachýnem.

Zvolili jste si nádherné místo pro svatební ceremoniál, ale nechce se Vám přejíždět a cestovat na svatební hostinu a poblíž není restaurace, která by splňovala Vaše požadavky? I v tomto případě je ideální volbou pronájem stanu. Pod příjemným přístřeším lze vytvořit raut dle Vašeho přání a budete mít jistotu, že Vaše hostina bude bezpečně ukryta před nepřízní počasí, ale přitom nebudete ochuzeni o atmosféru okolní přírody.

Svatební veselí pod stanovým zastřešením ocení i malé děti a jejich rodiče, odpadá totiž starost, že se děti budou chovat nevhodně v interiéru restaurace. Také si s sebou můžete na svatbu směle vzít své zvířecí miláčky a neřešit starosti, zda tam smí být či ne.

Pokud se rozhodnete zpříjemnit prostředí své svatby pronájmem stanu, je velmi důležité nejdřív zjistit, zda je na Vámi vybraném místě povoleno stan, popřípadě stany postavit. Pokud to nebude překážka, nic Vám už nebrání užít si svůj velký den v prostředí přesně podle Vašich snů a plánů.

 Nabízíme pronájem stanů dvou druhů:

Stany ROYAL – nádherné romantické stany v barvě champagne, propracované do nejmenšího detailu

Stany Classic – jednodušší varianta, která nabízí více barevných možností

Stany je možné propojovat a vytvořit tak prostor odpovídající velikosti a tvaru dle Vašich požadavků.

  
 
LA FLORISTA     |     2010     |     Zajímavé weby     |     SEO & Webdesign by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.