Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Daniel.        CZ |  EN |  RU

Profesionální svatební dekorace

Agentura Sedmikráska se zabývá profesionální dekoraci prostor, čili interiéru a exteriéru, se silnou orientací na svatební účely. Svatební dekorace je obor, kterému se naše agentura začala zabývat úplně v počátku. Až postupem času a skladbou poptávek, potažmo objednávek, jsme rozšířili portfolio na dekoraci jako takovou, ať již se jedná o svatební dekoraci nebo dekoraci rodinných událostí, jako jsou jubilea, promoce, křtiny apod., ale také dekoraci firemních večírků či významných firemních setkání.

Dekorace svatební tabule je pro každou nevěstu, ale i ženicha, naprosto samozřejmá. Ale je pochopitelné, že snoubenci nemají dostatek času večer před svatbou nebo dokonce ráno, aby dekorace svatební tabule byla přímo v jejich režii. Pochopitelně také mnohdy slečny váhají, zda to, co by si přály, se do prostor, kam má být dekorace svatební tabule umístěna, hodí. Přejí si, se s někým poradit, s někým, kdo je odborníkem v oboru.  A navíc co s dekoračními prvky, které se musí pořídit,  poté po svatbě? To jsou mnohdy základní důvody pro oslovení odborníků na svatební dekoraci.

Agentura Sedmikráska nabízí profesionální partnerství v oblasti svatební dekorace. Dekorujeme svatební tabule a prostory, kde se odehrává svatební zábava. Svatební agentura dekoruje také další stoly, jako jsou stůl na dort, stůl na dary atd. Dekorace svatebního apartmá je v dnešní době již samozřejmostí. Dekorace obřadního stolku případně dekorace oltáře patří mezi standardní položky, které klienti velmi ocení. Potahy na židle a mašle na židle v různých barvách jsou již na každé svatbě. Módním trendem se poslední dobou stává svatebním místem zahrada rodinného domu, čili velice často zajišťujeme pronájem party stanů, poskytujeme dekoraci party stanů, zajišťujeme inventář v podobě stolků, židlí, nabízíme také svatební koberce v široké barevné škále.  Nadekorovaná slavobrána taktéž velmi příjemně oživí svatební uličku a není rozhodně ojedinělým požadavkem.

Díky přenechání dekorace profesionální svatební agentuře Sedmikráska získáte profesionální a naprosto individuální přístup s velmi širokou nabídkou dekorace svateb. Plně ctíme vybrané barvy, případně doporučíme barevnou škálu svatby, která by se do prostor a k snoubencům hodila. Respektujeme stanovený rozpočet. A garantujeme naprosto perfektní výsledek dekorace svateb, za kterým stojí celý tým svatební agentury Sedmikráska, který se plně podílí nejen na samotné realizaci dekorace svatby, ale i na přípravě a plánování dekorace. Díky respektu barevné škály a úzké spolupráci s prvotřídními floristy je výsledek dekorace svateb naprosto perfektní, celková dekorace svatby je plně provázaná, všechny segmenty dekorace k sobě ladí a na sebe navazují, a to včetně květinové svatební kolekce. Snoubenci se tak nemusí o nic starat. Ceny svatební agentury Sedmikráska rozhodně nejsou nijak vysoké a navíc jsou včetně instalace a sklizení. Snoubenci se tak mohou plně věnovat hostům případně vlastní přípravě na svatební den.

Stačí pouze kontaktovat svatební agenturu Sedmikráska a objednat požadovanou dekoraci. Vůbec není problém, že zatím klienti netuší, jak by měla dekorace vypadat. Tým svatební agentury Sedmikráska se věnuje dekoraci svateb více než 9 let, čili oprávněně nabízejí  profesionální a zkušenostmi podložený přístup, velice rádi poradí.

 


Fotogalerie


Dekorace salu

Nosticz

Nosticz

Mlýn Karlštejn před dekorací

Mlýn Karlštejn po dekoraci

obřadní stolek

Party stan

svatební tabule

svatební tabule

svícen

svatební ulička

svatební tabule 
 
LA FLORISTA     |     2010     |     Zajímavé weby     |     SEO & Webdesign by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.