Dobrý den, dnes je Úterý, svátek má Luboš.        CZ |  EN |  RU

Kytice na svatební auto

Možností, jak dekorovat svatební kolonu, je mnoho a vždy záleží na představách novomanželů, zda chtějí svá auta vyzdobit květinami či je dekorovat jiným způsobem. S veškerou svatební výzdobou vám rádi poradíme a následně ji realizujeme přímo v místě, odkud svatební auta pojedou, aby vše bylo ve váš svatební den dokonalé.

Svatební auto nevěsty:

Jede v čele svatební kolony, výzdoba svatebního auta nevěsty by měla být dominantní a okázalá – jede v něm přece princezna tohoto dne:o). Nejčastěji se svatební auto nevěsty zdobí centrálním květinovým aranžmá na kapotě. Toto aranžmá může být kulaté, může mít tvar srdce, nebo pokud nechá nevěsta floristu tvořit, může se jednat o opravdové umělecké dílo. Květiny jsou doplňovány organzou či dalšími přízdobami, díky kterým je svatební auto opravdu hodné vézt nevěstu. Cena takové květinové výzdoby na svatební auto se velmi liší a vždy je třeba individuální konzultace s nevěstou o jejích představách, použitých květech a v neposlední řadě také o tom, zda se bude s autem popojíždět po městě, či se pojede větší rychlostí po dálnici. Podle těchto faktorů se květinová výzdoba na svatební auto připraví, aby cestou nic neuletělo a vše bylo i po jízdě stejně dokonalé, jako před ní. Svatební auto se velmi často dekoruje také medvídky či panenkami, záleží jen na nevěstě, čemu dává přednost.

Svatební auto ženicha:

Jede na konci svatební kolony a jeho výzdoba by měla být vždy skromnější než výzdoba nevěstina auta. Není třeba takové okázalosti a spíše se kloníme k jednoduchým květinovým dekoracím například na oknech mohou být květiny v ampulkách na přísavce, či na kapotu tvoříme decentní květinové aranžmá v čistých liniích, které se spíše bude mužům líbit. Na svatební auto ženich se také, kromě květin, používají dekorace jako cylindr či medvídek, opět záleží na svatebčanech a jejich představivosti.

 

Svatební auta svatebčanů:

Jedou mezi vozy nevěsty a ženicha a tvoří právě onu svatební kolonu, troubí a upozorňují na tuto jedinečnou chvíli i ostatní, kteří mohou alespoň v duchu popřát budoucím manželům mnoho štěstí do manželství. Svatební auta svatebčanů se dekorují nejčastěji myrtovými věnečky na okénkách či stuhy na anténách, případně také ampulkami s květinou na přísavce.

  
 
LA FLORISTA     |     2010.     |     Zajímavé weby     |     SEO & Webdesign by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.